شرکت Eastern Times Technology  که مالک 5 کارخانه برتر ماوس و  کیبورد و لوازم جانبی در چین است در سال 1996 تاسیس شد. ما یک گروه کنترل کیفیت تخصصی و  یک تیم تحقیق و توسعه شامل 15 مهندس مجرب با  بیش از 10 سال سابقه همکاری ، و بیش از 1400 کارمند  در دایره مرکزی داریم که خدمات تولید یک مرحله ای را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف شما ارائه می دهند.

شرکت Eastern Times Technology  مالک  Redragon است که یک برند مطرح و  قابل قبول برای لوازم گیمینگ بوده و محصولاتی با کیفیت و  عملکرد بالا به مشتریان جهانی خود ارائه میدهد.

Redragon به عنوان یک شرکت پیشرو با 20 سال تجربه طراحی و تولید در سطح بین المللی و رده صنعتی  نوآوریهای متعددی  را به نام خود رقم زده است. تیمهای  تحقیق و توسعه و طراح ما در هماهنگی با دایره فروش جهانی یک ترکیب کارآمد را تشکیل داده اند  تا هدف  معین خود یعنی ارائه بهترین خدمات برای باکیفیت ترین محصولات را دنبال کنند.

نقشه فروش Redragon  شامل آمریکای شمالی ، اروپا ، جنوب آفریقا ، آسیا و خاورمیانه است که مشتمل بر بیش از 30 کشور میشود. طراحی و تولید مطابق با استاندردهای صنعتی روز جهان،بسته بندی استاندارد جهانی و باکیفیت رده-گیمینگ و  ارائه خدمات و معرفی محصولات در چندین  زبان گوناگون برای کاربران سرتاسر دنیا ، Redragon را به  انتخابی هوشمندانه و دوستی مطمئن تبدیل کرده تا محصولات آنها روی میز گیمرهای سرتاسر جهان باشد.

هدف نهایی Redragon این است که کیفتی خاص از زندگی را  همراه با آسودگی و ایمنی برای شما به ارمغان بیاورد.