زمستان در راه است! گوشهای خود را گرم نگهدارید.

جاناتان ویلسون از IET

ما در چند ماه گذشته چندین هدست بازی را بررسی کرده ایم ، این فرصت به خاطر  تغییراتی به وجود آمد که اخیرا  باعث شد همه ما زمان بیشتری را در خانه بگذرانیم.
اکنون ، با  نزدیک شدن تابستان ، گویی آن روزهای پرتحرک گذشته خاطره ای دور از ذهن است و با تغییر فصلی به فصل دیگر ، چندان تغییرات آب و هوا مثل گذشته محسوس نیست، جز آنکه گوشهای بازی خود را به هدست گیمینگ Snowwolf سدس سپرده ایم.

 


همانطور که می بینید ، این سفید است چنانکه که از نامش پیداست. به همان اندازه سفید که یک گرگ قطبی سفید با یک لباس سرتاسری سفید در میان برف و کولاک، مشغول خوردن یک مگنوم شکلات سفید باشد! همه چیز در سفیدترین حالت ممکن است. تنها رنگ متفاوت، جلای نقره ای قطعات فلزی و پلاک سدس روی کاپهای گوشی است. بله درست است، این هدست بازی جلوه خاص و  چشم‌نوازی دارد.

 

این یک تغییر جذاب و نشاط بخش است، از رنگ سیاه یکدست اغلب هدستهای گیمینگ رایج (از جمله مدلهای دیگر در سبد محصولات سدس). ولی Snowwolf یک جلوه متفاوت به لوازم شما میبخشد؛  آنچه در تصاویر می بینید دقیقا  همان چیزی خواهد بود که به دست شما میرسد، یک طراحی زیبا که نادیده گرفتن آن تقریبا غیر ممکن است و با یک نگاه میتوان آن را تشخیص داد  حتی در میان انبوه لوازم و کابلهای در هم پیچیده و آشفته روی میز یک گیمر معمولی.

نکته جذاب دیگر در مورد  Snowwolf ،روکش خزدار کاپهای گوشی آن است. اشتراک انکارناپذیر گرگهای قطبی با برف که شما قطعا با دیدن آن مجذوبش خواهید شد. این روکشهای خاص و تقریبا بی مانند ابعاد دیگری از ظاهر لوکس و راحتی را به این هدست بازی می افزایند. همراه با حس دلپذیری که هنگام استفاده به گوشهای شما میبخشد. گرم و راحت. ضمن اینکه این روکشهای خز دار  قابل جابجایی هستند ، بنابراین اگر با تغییر فصل خیلی گرم باشند به راحتی می توانید آنها را را از روی کاپهای گوشی بردارید.

 

آنها همچنین فاکتور آسودگی را به جلسات طولانی بازی شما می افزایند که این امر بسیار مورد استقبال گیمرها قرار گرفته زیرا بررسیهای ما نشان میدهد کاپهای گوشی در هدستهای گیمینگ به اندازه ای که راحت هستند عملکرد صوتی قابل قبولی ندارند و بلعکس. مثلاً  در مورد هدست Eksa E900 Pro. با مقایسه این دو عامل متوجه میشویم کاپهای گوشیهای اکسا در طی چند ساعت به نظر میرسد که از راحتی خوبی برخوردار است اما با وجودی که  کاپهای هر دو هدست بطور کامل گوشها را پوشش میدهند. ایزولاسیون و عملکرد صوتی آن در مقایسه با کاپهای Snowwolf چندان بی نقص نیست، اگرچه  این تفاوت به گونه ای نیست که اکسا را ناامیدکننده بدانیم. در واقع اگر   Snowwolf را در نظر نمیگرفتیم ، شکایتی از اکسا نداشتیم.

ضمن اینکه، Snowwolf با میکروفون قدرتمند و صدای دقیق و شفاف  هدفون از نظر ذهنی شما را نسبت به Eksa E900 Pro  در موضع قضاوت سختگیرانه تری قرار میدهد اگرچه تاکید میکنیم آن هم نامیدکننده نیست. در هر حال با این قیاس  شما به حسی میرسید که نمیگذارد از چنگ Snowwolf  رها  شوید.

درایورهای 40 میلی متری Snowwolf یک صدای استریوی واضح و گسترده ، با جزئیات خوب و تشخیص موقعیت دقیق را ارائه می دهند ، مضاف بر اینکه میکروفون جدا شوند و انعطافپذیر آن کاربری دلچسب و امکان برقراری ارتباط واضح و با کیفیت را  فراهم میکند. این موردی بود که گیمرهای دیگر نیز هنگام استفاده از Snowwolf از قبل به ما گفته بودند. آنها  از وضوح صدا در حجمی قابل قبول  خبر دادند که به لطف بوم انعطاف پذیر و امکان قرار دادن آن در کانون صوتی دهان تسهیل میشود.

همچنین ما از این لذت بردیم که پیچ کنترل  حجم صدا و میکروفن روی کاپ گوشی سمت چپ Snowwolf قرار دارد ،  نه اینکه مانند بسیاری از هدست های بازی با قیمت متوس در یک حجم پلاستیکی  جایی در امتداد کابل قرار داشته باشد.  این باعث می شود که بهره گیری از Snowwolf آسانتر و دسترسی به کنترل صوتی سریعتر باشد. بدون اینکه آویختن توده ای بر روی کابل احساس شود.

 

این هدست  دارای یک هدبند کشویی استاندارد قابل رگلاژ از جنس استنلس استیل است، بنابراین می توانید متناسب با سایز سر خود آن را در حالت دلخواه  تنظیم کنید. همچنین یک نقوش ظریف به شکل دانه برف در زیر این هدبند که به طرز موثری پدگذاری شده وجود دارد که استعاره Snowwolf را گسترش می دهد.

 

 

با وجود تنها 260 گرم وزن ،  Snowwolf بسیار  با دوام و محکم است ، اما در عین حال چندان سبک و انعطاف پذیر ساخته شده که ساعتهای متوالی در ماراتنهای گیمینگ را بدون خستگی و احساس کشیدگی و فشار روی سر بگذرانید. این یک عامل دلچسب در بازی است، همچون بهانه ای برای تحمل ناملایمات زندگی...

هدست Snowwolf با پلتفرمهای Mac ، PC ، PS4 ، Xbox One  (نسخه 2015) ، Nintendo Switch ، هدست VR و هر تلفن هوشمندی با جک 3.5 میلی متری یا دارای ادپتر تبدیل سازگار است. این محصول دارای  یک کابل مقاوم 120 سانتیمتری است. همچنین یک کابل Y  دو متریبا دو جک آنالوگ 3.5 میلی متری صدا و میکروفون برای اتصال به PC در بسته بندی موجود است.

Snowwolf یک هدست مخصوص بازی است که به تناسب قیمت میان رده فوق العاده ارزنده و دارای ویژگیهای قابل قبول  است که سبکی کاملاً خاص منحصر به خود دارد. این به طور کامل از نظر نیازهای اساسی بازی - صدای خوب ، میکروفون باکیفیت ، تناسب و تنظیم پذیری و راحتی، سازگاری با انواع  پلتفرمها و طراحی متمایز - ارائه می شود ، بنابراین اگر ظاهر نشاط آور و سفید را دوست دارید ، دلیلی ندارد که این گرگ برفی را زیاد پشت درب منزل منتظر بگذارید!